Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?
Індонезія
Про Індонезію

Індонезія відома світові як найбільша острівна держава і налічує тисячі населених і незаселених островів. Найбільш відомі нашим туристам найбільші з них: Балі, Ява, Суматра, Калімантан і інші. Унікальність природи підкорить будь-якого туриста своєю флорою, фауною і, звичайно ж, піщаними пляжами, якими так славляться індонезійські острови.

Кожен відпочивальник знайде у цьому куточку планети щось своє: дайвери з усіх куточків приїжджають на знаменитий архіпелаг, щоб пізнати красу підводного світу – великі коралові сади, різних розмірів і забарвлень риб; для серферів тут буде свій рай, який триває цілий рік, але не у всіх регіонах. Хоч температура тут і не опускається нижче 20 градусів, але варто відзначити, що в регіонах з помірним кліматом йтимуть дощі в період з листопада по березень.

В Індонезії туристам також випаде можливість познайомитися з місцевою культурою і традиціями, які ввібрали в себе індуїстський, мусульманський і буддистський дух. Вулкани, джунглі, водоспади, піщані лагуни – все це буде радувати погляд наших туристів. Серед місцевих пам’яток можна виділити кілька обов’язкових місць для відвідування: храми Танах Лот, Бесакіх, Улувату, Боробудур, Улун Дану, а також слоняча печера, ліс мавп, старовинне місто Алампура і багато іншого.

Найбільш розвиненою та освоєною туристичною зоною Індонезії буде острів Балі, він дуже популярний своєю розвиненою інфраструктурою для відпочинку з дітьми, проведенням безлічі фестивалів і наявністю великої готельної бази, що робить курорт ще більш привабливим.

Столица
Язык Індонезійська
Площадь 1 919 440 км²
Население 258 млн. чол.Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами