Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Авторські тури

Сьогодні туристам приїлися шаблонні маршрути, яка вивчені вже від і до. Погодьтеся, що, вирушаючи в подорож, хочеться отримати незабутні враження і як можна більше позитивних емоцій. Хочете весь час подорожі присвятити нестандартному маршруту і побачити пам’ятки, приховані від очей звичайних туристів? Пропонуємо вашій увазі захоплюючі авторські тури. Кожен з них сплановано таким чином, щоб зробити ваше подорож незабутнім.

Що таке авторський тур?

Для початку, давайте розберемося, що ж із себе представляють так звані авторські тури. Під цим терміном ховається маршрут або якась програма, яка була розроблена досвідченим мандрівником або гідом.

Сама концепція унікального авторського туру передбачає поєднання двох важливих елементів будь-якої подорожі – творчості і логістики. З одного боку, досвідчений гід прагне включити в програму якомога більше цікавих і навіть маловідомих пам’яток. З іншого ж боку, важливо продумати поїздку таким чином, щоб все пройшло за наміченим планом.

Авторські тури з чого почати?

Для того, щоб вибрати авторський тур по Європі чи Азії важливо в першу чергу ознайомитися з програмою поїздки. В одну і ту ж країну різні гіди створюють абсолютно неповторні маршрути. Тут важливо визначитися з тим, що ви хочете отримати від поїздки – хтось їде, наприклад, в США, щоб побачити Нью-Йорк, хтось мріє про сонячної Каліфорнії, а хтось хоче присвятити поїздку відвідування національних парків.

Туристична компанія Поехали с Нами пропонує доступні і цікаві авторські тури, кожен з яких продуманий до дрібниць. Вам достатньо буде просто вивчити програму для того, щоб розуміти, що вас чекає під час поїздки.

Авторські тури з Харкова та інших міст України

Авторські тури з Харкова дарують можливість побачити світ зовсім під іншим кутом. Забудьте про стандартні маршрутах – в таких поїздках вас чекають неповторні емоції і незабутні враження!

Незважаючи на те, що авторські тури – це некласична програма (що може насторожити багатьох туристів), вона максимально продумана. Перед тим, як остаточно затвердити план подорожі, гіди відправляються за своїм маршрутом, щоб перевірити, наскільки комфортним і цікавим вийде екскурсія.

Куди поїхати?

Авторські тури по Європі, Азії або Америці сьогодні користуються особливою популярністю. Їх програма сильно відрізняється від класичних екскурсій і дозволяє побачити якомога більше цікавих місць. Які ж напрямки користуються особливою популярністю?

  1. Балі. Мальовничі пейзажі та комфортний клімат зробили авторські тури на Балі популярними серед багатьох українців.
  2. Шрі Ланка. Храми, печери, національні парки і стародавні руїни – все це і багато іншого входить в програму авторського туру на Шрі-Ланку. Не відмовте собі в можливості насолодитися красою цього приголомшливого острова!
  3. Куба. Вирушаючи в авторський тур на Кубу, ви отримуєте можливість насолодитися красою природи в поєднанні з древньою архітектурою. Цікаві традиції та обряди місцевих жителів – ще одна родзинка подорожі.
  4. Японія. Традиції, архітектура, історія і сучасність – все це гармонійним чином поєднує в собі сучасна Японія. Повірте, це варто побачити!
  5. США. Величезна кількість авторських турів в США дозволяють побачити країну з різних сторін – дика природа або мегаполіс, пляжі або гори? Вибирайте варіант подорожі, про який ви мріяли.

Кращі авторські тури Поїхали з нами!

Унікальні авторські тури від туристичної компанії Поїхали з нами – відмінна можливість досліджувати надзвичайний світ, місця, які часто залишаються прихованими в класичних екскурсіях. Кожен такий маршрут розробляється професійним гідом і враховує не тільки популярні туристичні визначні пам’ятки, а й менш відомі пам’ятки природи та архітектури.

Телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті для того, щоб ми могли підібрати вам подорож, яке залишить виключно позитивні емоції і спогади!

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами