Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Групові тури

Вирушаючи в подорож з метою відвідати якомога більше пам’яток, багато туристів роздумують, який тип поїздки вибрати – індивідуальний або груповий. І той, і інший варіант має свої переваги й недоліки. Щоб отримати максимальну насолоду від поїздки, важливо чітко знати особливості кожного її типу. Розгляньмо такий популярний варіант, як груповий тур.

Куди можна поїхати в груповий тур?

Світ такий величезний, що напрямки для подорожей вимірюються сотнями цікавих маршрутів. Більш досвідчені туристи вважають за краще вирушати в індивідуальні походи, де не потрібно взаємодіяти з іншими людьми. Якщо ж ви навпаки віддаєте перевагу відпочинку в компанії, відкрийте для себе різноманітність групових турів. Компанія Поїхали з Нами склала топ-5 найпопулярніших маршрутів:

  1. Японія. Загадкова країна, яка приваблює туристів з усього світу. У групові тури в Японію входить безліч екскурсій. Ви можете відвідати сучасний Токіо з його шаленим ритмом життя. Або ж відправитися в колоритний Кіото, щоб насолодитися спокоєм і стародавньою архітектурою.
  2. Канада. Розглядаючи материк Північна Америка, багато туристів мріють про поїздку в США. Однак не варто виключати й країну, яка знаходиться трохи вище. Групові тури в Канаду – це відмінна можливість насолодитися довгими прогулянками по десятках національних парків, кожен з яких вражає своїми ландшафтами.
  3. Ізраїль. Групові тури до Ізраїлю надають можливість відвідати Єрусалим, Мертве море, Іудейську пустелю і т.д.
  4. Грузія. Країна вина, гір і теплого моря. Приголомшливі пейзажі та добродушність місцевих жителів не залишать байдужим жодного туриста. Прогуляйтеся по старому Тбілісі або підніміться на гору Казбегі, щоб сповна насолодитися груповим туром в Грузію.
  5. Китай. Найдавніша культура і цікаві незрозумілі нам традиції – візитна картка країни. На груповому турі в Китай ви зможете зануритися в східну атмосферу і дізнатися безліч цікавих фактів.

Групові тури з Харкова за кордон!

Групові тури – відмінна можливість відправитися в подорож з однодумцями. Багато туристів переживають, про те, що поїздка з незнайомцями буде проходити не так комфортно, як, наприклад, з друзями. Однак, як показує практика, спільні прогулянки по місцевих визначних пам’ятках і можливість розділити найяскравіші враження дуже і дуже зближують.

Щомісяця наша компанія формує захоплюючі групові тури з Харкова по всьому світу. Тривалість поїздки буде залежати в першу чергу від напрямку і кількості екскурсій. Деякі тури тривають 5-7 днів, а деякі можуть тривати до 15-20 днів. Найкоротшими поїздками є тури до європейських країн, в той час, як для того, щоб відвідати, наприклад, Африку чи Південну Америку, вам доведеться витратити більше часу.

Ми розбиваємо групи на невелику кількість людей, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таким чином ви точно зможете максимально насолодитися поїздкою. Кожному члену групи ми забезпечуємо проживання, страховку, внутрішні перельоти, цікаві екскурсії від професійних гідів і т.д.

Кращі тури від Поїхали з нами!

Туристична компанія Поїхали з Нами займається плануванням незабутніх групових турів. Така подорож – це не тільки позитивні емоції, а й нові знайомства з цікавими людьми. Ознайомившись з програмою, ви переконаєтеся, що скласти такий маршрут самостійно зможе далеко не кожен мандрівник. Ми намагаємося включити в поїздку не тільки найпопулярніші туристичні об’єкти, а й маловідомі пам’ятки.

Хочете підібрати насичений і водночас доступний груповий тур з Харкова у 2022 році? Просто зв’яжіться з нашим консультантом, який здійснить підбір поїздки, виходячи з ваших вимог і переваг. Ми враховуємо всі деталі та побажання для того, щоб ви змогли отримати справжнє задоволення і незабутні враження від туру!

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами