Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Тури в розстрочку

Хочете відправитися в подорож, відпочити від буденної суєти? Незабутньо провести відпустку, канікули чи свята? Навіть пригледіли тур мрії, але не немає потрібної суми? Не хвилюйтесь! Туристичне агентство «Поїхали з нами» подбало про те, щоб ви відпочивали якомога комфортніше і частіше. У нас ви можете оформляти тури в розстрочку і відпочивати із задоволенням і безболісно для свого гаманця.

Розстрочка – це розбивка вартості туру на кілька частин. Ви можете вибрати подорож в будь-яку країну і відразу ж туди вирушити, сплативши лише частину вартості. Ваше завдання вибрати найбільш відповідні вам умови туру в кредит, наша – подбати про все інше!

Чому купити в розстрочку подорож у нас – це вигідно?

Наша компанія створила максимально комфортні й вигідні умови для клієнтів:

 • варіативність пакетів для оплати частинами на будь-який бюджет – від 1 до 9 платежів;
 • оперативне попереднє оформлення поїздки – всього 15 хвилин вашого часу;
 • ніяких довідок про доходи та паперової банківської тяганини – потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • підбір кращого відпочинку згідно з вашими перевагами й швидке оформлення супутніх документів;
 • ми пропонуємо тури в розстрочку без переплат.

Як оформити тур в розстрочку?

Відзначимо, що оформлення подорожей в кредит зараз дуже вигідне і популярне рішення. Багато бізнесменів, студенти та сім’ї з дітьми віддають перевагу оплачуванню подорожей плавно і безболісно для бюджету, при цьому зберігаючи всі принади відпочинку за кордоном.

Оформлення відбувається в 5 етапів:

 1. Підбір разом з нашими менеджерами ідеального напрямку для вас.
 2. Заповнення анкети.
 3. Надання документів (український паспорт + ідентифікаційний код).
 4. Підписання Договору на тур-обслуговування і додаткової угоди на оплату туру частинами.
 5. Оплата початкового внеску зручним способом – оплата частинами в ПриватБанку або розстрочка від Альфа-Банку.

Зверніть увагу, що вам не потрібно самостійно звертатися в банк за дозволом про розстрочку або відносити туди документи. Весь процес комунікації та оформлення поїздки відбувається в офісі компанії «Поїхали з Нами» в Харкові або будь-якому іншому місті.

Менеджери нашої компанії нададуть вам повний пакет документів разом з договором банку і документами на туристичний пакет. Ми цінуємо наших клієнтів і економимо їх час!

Як розраховується вартість туру в розстрочку?

Вартість путівки розраховується виходячи з вибору комфортного пакета, який ви вибираєте при оформленні туру в кредит. У вас є можливість вибрати розстрочку на 1, 2, 3, 4 і 9 платежів крім початкового внеску.

Вартість рівномірно ділиться на кількість обраних платежів рівними частинами + враховується плата за розстрочку. Плата за розстрочку нараховується в міру виплати та становить 5% від суми фінансування.

Як виплачується розстрочка?

Оплата решти частин проводиться 1 раз на місяць до 20-го числа відповідно до реквізитів, зазначених у графіку виплат, який узгоджується при оформленні туру в розстрочку. Ви також будете своєчасно поінформовані електронною поштою про необхідність внесення платежу.

Вносити платежі ви можете самостійно через термінали ПриватБанку або в Приват24. Ви також можете вносити платежі за тур оплатою частинами, ПриватБанк буде списувати самостійно з вашої картки необхідну суму в обумовлений час. Головний нюанс – у вас повинна бути на карті сума для списання. Крім ПриватБанку є можливість розстрочки від Альфа-Банку.

Умови розстрочки також припускають можливість погашення кредиту достроково, якщо виникне бажання або необхідність. Для цього потрібно внести непогашену вартість путівки повною мірою + 5% від суми туру в кредит.

Кращі умови в Харкові на тури в розстрочку

Компанія «Поїхали з Нами» пропонує в Харкові кращі умови своїм клієнтам:

 • вигідність – ніяких переплат, додаткових комісій і мінливості курсу;
 • швидкість і легкість – подорожі в розстрочку оформляємо в будь-який зручний час прямо в офісі;
 • комфортність – організаційні моменти з оплати та переговори з банком компанія бере на себе;
 • безпека – нам не потрібні довідки про доходи, тільки паспорт і ІПН;
 • тури на будь-який смак – своїм клієнтам пропонуємо тільки гарячі пропозиції й найцікавіші напрямки, є можливість індивідуального складання туру в кредит.

Відправитися в подорож в будь-який куточок світу, відпочити та насолодитися повноцінним комфортним проведенням часу з сім’єю або коханою людиною ще ніколи не було так просто! Порадуйте себе і своїх близьких захоплюючим туром до Туреччини в розстрочку, в жаркий Єгипет, карколомну Європу або в будь-яке інше місце, якого тільки побажає ваша душа.

Телефонуйте нам для уточнення деталей або напишіть прямо зараз, ми завжди онлайн! Встигніть вибрати тур і відправитися на відпочинок за найгарячішим і вигідними умовами!

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами