Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

працюємо БЕЗ вихідних!

+38-095-531-40-07

наши партнеры

Правильно підібраний тур – запорука гарного відпочинку

Кожен турист рано чи пізно задає собі питання: як правильно підібрати тур, щоб отримати максимальне задоволення від відпочинку. Звичайно, існує багато способів і туристичних агентств для підбору туру. Але, ми розповімо максимально простий і надійний спосіб, як підібрати відпочинок з Харкова чи інших міст. Зараз безліч агентств пропонують вибір готових турів та екскурсійних прорахунків. Найголовніше, коли пропонують вартість, потрібно уточнювати: що входить в дану пропозицію, на яких авіалініях буде виконаний політ, входять трансфери, яка страхова компанія несе відповідальність. Вибір правильного агентства і менеджера одна з найважливіших завдань при підборі вашого відпочинку.

Варіанти підбору туру

Щоб правильно підібрати собі тур, ми надаємо кілька способів. Перший і найпростіший – звернутися в наш офіс, який працює без вихідних, фахівці підберуть найкращий варіант по вашим побажанням. Любителям самостійного підбору відпочинку, пропонуємо наступні варіанти. Наш сайт простий у використанні, на головній сторінці бачите – пошук туру. Де вводите: країну, місто вильоту, бажані дати туру, кількість ночей і склад сім’ї. Миттєво з’являться актуальні варіанти з детальним описом готелю та інших показників. Для любителів гарячих турів зробили окрему кнопку – «гарячі тури». Так само на головній сторінці можете просто ввести ім’я, номер телефону і пошту, наші професіонали підберуть онлайн кращий тур для відпочинку. І звичайно завжди, на будь-якій сторінці сайту, присутній онлайн помічник, який відповість на всі питання.

Куди краще поїхати на відпочинок

Іноді складно визначитися з країною для відпочинку. Для цього ми надаємо кілька варіантів. В першу чергу, довіритися нашим менеджерам, вони професіонали своєї справи, щороку відвідують безліч країн, тому підберуть найкращий відпочинок вам. Але, ви можете самостійно переглянути на нашому сайті країни, де докладно описано про країну, яку пору року для відвідування і рекомендації фахівців. Звичайно найпопулярніші: Єгипет, Турція, Болгарія, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланка та інші. Але, практично в кожній країні є регіони зимового і літнього відпочинку, тому раджу вам просто зайти до нас в гості і фахівці швидко визначать, куди потрібно поїхати, щоб відпочинок міг стати таким, як ви мріяли і представляли.

Довірте свій відпочинок професіоналам

Дуже важливо правильно підібрати тур. Тому ви повинні бути максимально впевнені у виборі туристичного агентства і фахівця. Можна дзвонити багатьох агентствам і чути різні ціни на підібраний варіант, але, будьте обережні, адже за низькою вартістю завжди ховаються багато моментів: чи не входять деякі послуги в вартість або відсутня відповідальність менеджера. Тому, довіряйте свій відпочинок лише професіоналам! Наш офіс працює без вихідних. Постійно менеджери на зв’язку з туристами. Кожен запропонований варіант готелю досліджений нашими фахівцями. Ви навіть можете у нас на сайті вибрати менеджера з яким будете працювати. Для любителів самостійного підбору – є так само всі умови. Але, раджу довірити свій відпочинок майстрам своєї справи, щоб ви могли розслабитися, приїхати до нас, і все буде підібрано по вищому рівню. Можете бути впевненими, що приєднаєтеся до нашого списку щасливих туристів. Адже Поїхали з нами – це високий рівень підготовки менеджерів, знання всіх напрямків і нюансів по відпочинку в будь-якій країні.

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами