Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Екскурсійні тури з Харкова

Екскурсійні тури – це відмінний спосіб побачити ті місця, де ще не був, доторкнутися до історії й вразити свій розум новими технологіями. Побачити нові країни, дізнатися багато нового, відвідати цікаві пам’ятки, зробити цілу купу гарних фотографій і залишити враження на все життя. Спеціально розроблені, ретельно продумані маршрути, дозволять вам в комфортних умовах долати відстані між країнами та проходити кордони. Професійні гіди допоможуть вам познайомитися зі звичаями й культурою будь-якої країни, розкажуть історії, які ви могли б не почути, якщо просто гуляли б по місту. Навіть якщо у вас немає попутника, з яким можна було б відправитися в поїздку, вибравши груповий тур, ви будете завжди знаходиться в оточенні своєї групи. І що не менш важливо, все це задоволення за дуже доступними цінами!

Популярні екскурсійні тури з Харкова

Є бажання побачити одну з найбільш гостинних країн? Екскурсійні тури в Грузію це відмінна можливість відвідати країну, в якій є практично все – гори, море, багатовікові традиції, смачна їжа і вишукане вино. Завдяки екскурсійним турам з Харкова, ви зможете відвідати основні визначні пам’ятки Тбілісі, пройти через Міст Миру, відвідати знамениті тбіліські сірчані лазні, в Батумі організовуються екскурсії в Ботанічний сад. Якщо ви цінитель справжнього, смачного вина, зможете побувати в самому серці виноробства на заводі шампанських вин «Багратіон».

Екскурсійні тури по Україні

Дуже багато місць, які можна відвідати не виїжджаючи за межі України, але мало хто про них знає. Вибираючи екскурсійні тури по Україні, можна відкрити для себе цікаві місця, про існування яких ви навіть не підозрювали! Старовинні замки, які ховаються в сільській глибинці з часів середньовіччя, особняки, монастирі, маленькі й затишні дворики Львова, виноробні, таємничі підземелля і печери, що зберігають свої легенди та таємниці.

Тури в Європу – куди поїхати?

Останнім часом екскурсійні тури в Європу стали дуже популярні серед наших туристів. І не дивно! Зараз є можливість відвідати одну або кілька європейських країн, при цьому зовсім не обов’язково брати тривалу відпустку. У вас є час на цих вихідних ?! Якщо так, то ви з легкістю зможе запланувати тур вихідного дня, наприклад в Чехії. Екскурсійні тури в Чехію – це значить, прогулятися вулицями Праги, насолодитися мінеральними джерелами в Карлових Варах, спробувати національну кухню та смачного чеського пива.

Можливо ви завжди мріяли відвідати Італію? Екскурсійні тури в Італію – відмінна можливість побачити країну з багатою історією! Італія це архітектурні шедеври, безліч музеїв, величні міста, Венеція, Флоренція, Неаполь … Італія це смак ризотто і чудової піци!

Закоханим парам ми з радістю запропонуємо екскурсійні тури в Париж. Освідчення в коханні, пропозиція руки й серця, і все це на висоті 300 метрів. Ейфелева вежа справді є не лише символом Парижа, але й архітектурним шедевром. Відвідування Діснейленду залишить яскраві враження не тільки у дітей, але та у будь-якого дорослого!

Можна вибрати комбінований екскурсійний тур з відпочинком на морі. При цьому ви можете, наприклад, поєднати такі країни як Австрія, Італія, Монако, Польща, Франція, насолодитися чудовою екскурсійною програмою і додатково провести кілька ночей на узбережжі Іспанії.

Отже, давайте підведемо підсумок, чому ж все-таки варто вибрати екскурсійні тури:

  1. Великий вибір країн і екскурсійних програм.
  2. Можливість відвідати країну без додаткових витрат на оформлення візи.
  3. Вартість турів на будь-який бюджет.
  4. Тури від двох днів, нема потреби брати відпустку.
  5. Комбіновані тури з відпочинком на морі.

Як вибрати тур своєї мрії?

Вибрати тур на свій смак ви легко зможете на нашому сайті. Для цього вам необхідно перейти на сторінку «Екскурсійні тури» і ввести необхідні параметри для пошуку. А також ми з радістю будемо чекати вас в наших офісах. Ми допоможемо вам організувати екскурсійний тур як індивідуальний, так і груповий, автобусний або з авіа перельотом.

Адреси нашого офісу:

  • вул. Отакара Яроша, 27

Ми працюємо без вихідних!

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами