Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Гастрономічні тури

Гастрономічні тури – це унікальна можливість відчути культуру тієї чи іншої країни, за допомогою їх національних і унікальних страв. “Гастро” тури створені спеціально для цінителів високої кухні, для тих хто любить щось новеньке і хоче дізнатися максимально багато рецептів і звичайно ж просто побалувати свій шлунок “смачненьким” або ж ви просто гурман, який хоче відчути вишуканий смак вина і сирів з всього світу. Якщо все це про вас, то гастрономічний тур чекає вас!
Ви готові відчути неймовірно нові поєднання смаків і нові способи приготування не просто страв, а кулінарних шедеврів?
Тоді «Поїхали з Нами!» в м. Харьков по вул. Отакара Яроша 27 пропонує Вам масу варіантів подорожей з гастрономічними цілями.
Ми підберемо Вам тільки кращі пропозиції в найшикарніших ресторанах світу у самих всесвітньо відомих кухарів. Ідеальна відпустка для жінок – це гастрономічний тур, оскільки це можливість не тільки смачно поїсти, а ще й привести додому для чоловіка багато нових рецептів і знову підкорити його серце, адже через що лежить шлях до серця чоловіка?
Вірно, через шлунок.
Відвідавши гастрономічний тур ви зможете:

Вивчити кулінарні особливості інших країн.
Продегустувати світові делікатеси.
Дізнатися як саме з’явилося ваше улюблене блюдо і поринути в історію його створення. 4. Вдосконалити власні навички приготування.
Побувати в кращих ресторанах світу.
Привести багато нових рецептів і їстівних сувенірів додому.
Познайомитися і навіть взяти майстер-клас у ваших кулінарних кумирів.

Гастрономічний туризм з кожним роком стає все популярнішим. Адже люди вже втомилися від банальних турів, де ви просто лежите на пляжі або ж ходите по екскурсіях. Для досвідчених туристів гастротури стануть чимось новим і дивним.
Гастротур дасть можливість не тільки побачити нову країну, а й відчути її на смак, побачити специфіки ведення їх ресторанної справи, побачити як готують вино, сир або хамон, побувати в самих популярних винних погребах і навіть спробувати екзотичні азіатські страви, наприклад, тарганів або черв’яків! Більш того буде корисно дізнатися, що гастро туризм ділиться на два види.

Фермерський гастро туризм: це один з видів еко туризму. Можливість виїхати від міської суєти на ферми або села і побачити як створюється екологічно чисті кулінарні шедеври. Так само самі спробувати збирати урожай, доїти козу, добувати мед. З цих інгредієнтів ви зможете приготувати такі знамениті кулінарні шедеври як хамон іспанський, шинка пармська, сир сулугуні або пармезан.
Міський гастро туризм: можна здогадатися, що це звичайно ж, відвідування світових престижних закладів, ресторанів, кафе, фабрик з виготовлення продукції. Брати участь у майстер-класах у шефа кухарів, які мають нагородами, такі як «зірка Мішлен».
Найпопулярніші місця куди їдуть в гастро тури – це Франція, Італія, Португалія, Австрія, Іспанія, Бельгія і т.д.
Гастро Європа – це звичайно ж паста, піца, фуа-гра, вина, шампанське, сири, шинка, морепродукти. З екзотичних напрямків – це Індія, Китай, Ізраїль, Мексика і Японія. Гастротур екзотичний – це єврейський хумус і фалафель, індійські спеції, і китайські жукі. Но важливо розуміти, що гастрономічні тури – це не просто полетіти в іншу країну і спробувати пару страв.
Це можна зробити й під час звичайної поїздки за кордон, гастрономічний тур – це створити власне певне враження про країну, через певні смакові шматочки.
Подорожуйте з «Поїхали з Нами!» і нехай ваше життя буде смачним!
Телефон 24/7: +38 095 531 40 07

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами