Разом з Нами!Разом з Нами!
Forgot password?

Мережа туристичних агентств “Поїхали з нами!” займає 1 місце в Україні за кількістю відправлених на відпочинок туристів. Для “Поїхали з Нами!” кожен турист – це VIP-турист. Свої результати компанія показує завдяки співпраці та тісної роботи ТІЛЬКИ з перевіреними партнерами в туристичному світі.
Серед таких ми виділяємо Tez tour, Coral travel, Anex tour, ALF, Join up, TUI, Mouzenidis travel, Akkord tour, Kandagar group, 1000 доріг, Tango travel, Anga travel, Орбіта, Феєрія мандрів і інші. Кожна з організацій пропонує свої програми лояльності як для турагентств, так і для туристів, таким чином, підтверджуючи свою репутацію найактивніших і стійких партнерів на сьогодні. Більшість з них поширили свою сферу послуг не тільки на території України, а й далеко за її межами, роблячи перебування в країні відпочинку ще більш комфортним. Завдяки їм ми також можемо запропонувати нашим туристам польотну програму фактично в будь-який куточок планети. Саме вони займаються формуванням пакета послуг, пропонують кращі варіанти ціни і якості по проживанню та перельоту, послуги страхування та багато іншого.

Anex tour: реалізовувати свій спектр послуг ця компанія почала в Росії 15 років тому та отримала свою популярність далеко за її межами. Свого часу організація отримала премію «Лідери туріндустрії», так само український представник Anex tour став членом міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA. Anex tour вже багато років позиціонує себе однією з кращих фахівців у сфері послуг, що надаються і продовжує розвиватися, навіть за нинішньої конкуренції.

Join up: компанія почала своє існування в 1996 році. Туроператор пропонує свої послуги більш ніж за 30 напрямками по всьому світу і займає провідне місце на туристичному ринку України. Join up розвиває на цей момент великий спектр послуг, що робить цього туроператора більш популярним серед користувачів.

Coral travel: туроператор займається організацією турів більш ніж у 28 напрямках світу, є частиною однієї з найбільших холдингових компаній, завдяки чому відрізняється якістю і швидкістю розвитку послуг, що надаються.

Pegas Touristik: це одна з найбільших туристичних компаній на теренах Росії, яка розширила свій вплив не тільки в країні заснування. Команда Pegas touristik піклується про відпочинок всіх категорій туристів, тим самим роблячи попит на туристичному ринку і виділяючись серед інших організацій.

Mouzenidis travel: даний партнер «Поїхали з Нами» отримав свою популярність в 1995 році, звернувши загальну увагу на мононаправленность в туристичній сфері та якість послуг, що надаються. Кращий туроператор за напрямом Греція на всьому ринку. Багатогранність можливостей холдингу Mouzenidis travel дозволяє створювати достатньо велику кількість різноманітних варіантів для відпочинку.

Акорд тур: займає провідне місце в національному рейтингу серед представників туристичного бізнесу. Відрізняється серед інших компаній своїм широким діапазоном обслуговування туристів різних категорій. З Акорд туром можна сміливо працювати навіть з самими нестандартними видами відпочинку.

1000 доріг: продовжує стійко стояти на туристичному ринку завдяки постійному розвитку своїх напрямків.

Всі партнери «Поїхали з Нами!» мають великий досвід в організації відпочинку для туристів з усього світу і надають тільки якісний набір послуг.

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами