Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Оздоровчий туризм

Кращі оздоровчі курорти, гарячі джерела, Баден Баден, основні курорти для оздоровлення. З давніх часів люди дбали про своє здоров’я. Все знають, що здоров’я не купиш за гроші, тому турбота про нього є основним пріоритетом в нашому сучасному житті, наповненою часто психоемоційними стресами в умовах швидкого ритму життя, тому наш організм потребує відпочинку, лікування та позитивних емоцій. Оздоровчі курорти допоможуть вирішити вам ці проблеми, ось тільки основні переваги:

Природно, це турбота про ваше здоров’я. Окрім стандартного лікування ви наповните себе масою барвистих емоцій від нових вражень. Більшість таких курортів знаходяться серед мальовничої пріроди. Будь-який оздоровчий курорт запропонує вам масу цікавих екскурсій і розваг. Персонал будь-якого оздоровчого курорту зробить ваш відпочинок максимально комфортним і затишним.

Існує 3 основних видів оздоровчих курортів:

Бальнеологічний курорт – це курорт, де для лікування людей використовують природні мінеральні води. Одним з таких є всіма улюблений Баден Баден, на гарячі джерела якого їдуть люди з усього світу. Крім лікування тут можна подивитися на руїни древніх римських лазень, прогулятися по красивій алеї Ліхтенталер і відвідати розкішне казино. Ще один німецький курорт заслуговує вашої уваги Бад Кіссенген це розкішний курорт, де відпочивають знаменитості світового рівня.

Також одним з найпопулярніших курортів у світі визнані Карлові Вари, вони ваблять туристів з усього світу, в чеському місті знаходяться 12 джерел, які є родзинкою курорту. Абано-Терме в Італії, ще один регіон, який славиться своїми термальними джерелами, перебування тут можна урізноманітнити й екскурсійною програмою.

Відвідати галерею Мортіроне, подивитися собор Св. Лаврентія та абатство Сан-Даніеле, побудоване в 11 віці. Грязьові курорти, які користуються дуже високою популярністю серед наших туристів. Унікальним є курорт Золоті Піски в Болгарії, де ви не тільки поліпшите своє здоров’я за допомогою різних процедур, але і насолодитеся купанням в морі.

На території Болгарії є ще один курорт, який славиться своїми лікувальними властивостями та називається він Поморіє. Поморіє – це один з найдавніших лікувальних курортів у світі, крім лікування в місті є маса занять і розваг: хороші гольф поля, музей Солі, стародавні церкви.
Грязьові курорти. Варто виділити улюблений туристами Порторож, який знаходиться на узбережжі Адріатичного моря. Серед розваг тут є: тренажерні зали, яхт-клуб, також на курорті знаходиться найдавніша карстова печера Європи. Красота природи Словенії не залишить байдужим жодного гостя країни.

Кліматичні курорти. Курорт Хургада – є одним з найяскравіших і улюблених серед наших туристів, тому що краса Червоного моря і різноманітність підводного світу не залишить нікого байдужим. Красою цього курорту ви зможете насолодитися протягом всього року. Алькудія – місто на відомому острові Майорка. У місті збереглася велика кількість пам’ятників архітектури та заповідників. Індія, штат Гоа. Курорт омивається Аравійським морем стане справжньою знахідкою для кожного хто хоче полежати на пляжі й помилуватися блакитною водою або погуляти по джунглях і отримати насолоду від краси рослинності, місцеве населення урізноманітнить ваш відпочинок своєї люб’язністю і доброзичливістю.

Наші офіси будуть раді допомогти вам у виборі оздоровчого курорту, ми врахуємо всі ваші побажання, для того, щоб ваш відпочинок був максимально зручним і комфортним.

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами