Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?
Хорватія
Відпочинок в Хорватії

Різноманітна кухня, захопливі краєвиди, тепле море, блакитні озера і вабливі гори – це мала частина того, що характеризує Хорватію як ідеальне місце для всіх видів туризму. Сьогодні країна вважається туристичною перлиною Адріатики з розвиненою інфраструктурою. Місцеві курорти багато в чому не поступаються італійським або турецьким, а в плані екотуризму тури в Хорватію і зовсім є одним з найбільш привабливих напрямків в Європі. Все це, у купі з доступними цінами, приваблює сюди щороку мільйони туристів.

Гарячі путівки в Хорватію з Харкова

Агентство «Поїхали з Нами» пропонує своїм туристам гарячі путівки! Це дозволяє сильно заощадити на поїздці, придбавши тури в Хорватію з перельотом в так званий «низький сезон». Благо хорватська земля багата на пам’ятки, а місцеві курорти припускають відмінний відпочинок в будь-яку пору року. Тому варто «ловити» гарячі тури в будь-який час, крім липня, серпня, січня і лютого.

Не знаєте де відпочити в Хорватії, щоб відчути культуру країни? – не біда! Умовно вся країна ділиться на 3 основні курортні зони, зі своїми особливостями відпочинку:

 • Середня Далмація. Регіон вважається найкращим місцем для відпочинку з дітьми. Тут Вас чекають одні з найнижчих цін на житло і продукти харчування, розважальні комплекси та сила-силенна екскурсійних програм по історичних місцях середньовіччя.
 • Південна Далмація. Даний район – невеликі, скелясті гори та безліч островів. Найбільш примітним місцем вважається м.Дубровнік, яке входить в ТОП-3 найкрасивіших міст епохи Ренесансу. Крім цього, тут знаходяться одні з найкрасивіших блакитних пляжів, часто порівнюваних з всесвітньо відомою італійської Тосканою.
 • Півострів Істрія. Головна особливість регіону – мальовничі пейзажі та красива природа. Любителям середньовічної романтики сподобаються Ровінь, Пула та острів Крк. Також тут знаходиться острів Медулин – хорватський центр дайвінгу з ідеальними підводними рельєфами.
Столица
Язык Хорватська
Площадь 56 594 км²
Население 4 млн. чол.Ціни на відпочинок в Хорватії у 2022 році

Перш за все, на вартість путівки в Хорватію впливають такі чинники:

 • Комфортність готелю (1-5*);
 • Наявність додаткових послуг;
 • Харчування.

Якщо брати в порівняння інші туристичні регіони Європи, вартість туру на хорватські курорти знаходиться в середньому діапазоні цін. Як і в більшості інших місць, левова частка коштів тут витрачається на проживання. В цьому плані Хорватія вигідно відрізняється від своїх конкурентів, адже в середньому вартість готельного номера в 4-зірковому готелі становить близько 100-150 EUR.

Тур з перельотом, проживанням у тризірковому готелі 8 ночей і сніданками обійдеться на двох дорослих близько 1500 EUR.

Купуючи тури в Хорватію з України, можна вибрати найдорожчі апартаменти, адже в країну їдуть за враженнями, і хорватські курорти переважно орієнтовані на активний і культурний відпочинок, а саме:

 • Екскурсії по історичних місцях;
 • Групові сходження в гори;
 • Гастрономічний туризм;
 • Відвідування культурних заходів (фестивалі, виставки й т.д.);
 • Купання в теплих водах Адріатичного моря;
 • Дайвінг.

До того ж фешенебельні 5-зіркові готелі all-inclusive, з упором на комфортне перебування на власній території, мало властиві для цієї країни.

Кращі тури в Хорватію 2022 з Харкова – Поїхали з Нами!

Бажаєте скуштувати страви унікального симбіозу італійської та балканської кухні? А може відвідати історичні пам’ятники середньовіччя? Або ж Ви просто хотіли б відпочити від міської метушні в одному з найбільш екологічно чистих куточків планети? Тоді встигніть придбати в мережі туристичних агентств “Поїхали з Нами» тури в Хорватію за найнижчими цінами в Харкові!

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами