Поїхали з нами (Харків)Поїхали з нами (Харків)
Forgot password?

Тури в Каппадокію

Готелі Каппадокії
Кращі пропозиції щодо країни


  Потрібна допомога в підборі туру?

  Гид по Каппадокії

  Відпочинок у Каппадокії

  Каппадокія – унікальний курорт Туреччини. Не розташовуючись на узбережжі моря, він не може похвалитися умовами для пляжного відпочинку. Однак щороку тисячі туристів з усього світу вирушають на відпочинок до Каппадокії.

  Цей регіон – справжнє серце країни, його важлива історична частина, яка зберегла первозданну красу природи та найважливіші історичні об’єкти.

  Гарячі путівки в Каппадокії з Харкова

  Не багато туристів, вибираючи тур до Туреччини, звертають увагу на Каппадокію. Це пов’язано з тим, що країна асоціюється в першу чергу з пляжним відпочинком. При цьому, вирушаючи по гарячій путівці в Каппадокії, ви отримаєте незабутні емоції.

  В першу чергу місцевість славиться повітряними кулями, на яких можна політати протягом всього року. Також в Каппадокії ви можете побачити:

  • сплячі вулкани;
  • засніжені гори;
  • високі дикі скелі;
  • безкраї видалені;
  • древні християнські церкви;
  • національні парки;
  • підземне місто;
  • музей просто неба.

  Ціни на відпочинок в Каппадокії

  У Каппадокію рідко приїжджають довше, ніж на тиждень. Зважаючи на відсутність моря подивитися всі місцеві визначні пам’ятки можна за 4-5 днів. Саме тому багато туристів воліють зупинятися на популярних пляжних курортах (Аланія, Анталія), а в цю історичну місцевість приїжджають на екскурсії.

  При цьому в Каппадокії розташовуються десятки комфортабельних готелів. Тож, якщо ви не налаштовані на пляжний відпочинок, приїжджайте на відпустку в одне з наймальовничіших місць Туреччини. Тур в Каппадокію з Харкова на 5 днів на двох обійдеться вам від 300 доларів.

  Більшість готелів працюють за системою харчування «Сніданки». Також в готелях ви можете знайти гідів, які проведуть цікаві та пізнавальні екскурсії.

  Кращі тури в Каппадокії з України – Поїхали з Нами!

  Туреччина – це не тільки піщані пляжі та чисте тепле море. Це ще й країна, яка володіє цікавою історією, приголомшливої ​​краси природою і великою кількістю пам’яток. Каппадокія – унікальна місцина, що навіть крім польоту на повітряній кулі зможе подарувати вам масу емоцій.

  Агентство Поїхали з Нами пропонує захоплюючі дух в прямому сенсі тури до Каппадокії з Харкова. Подивіться на красу Туреччини з висоти пташиного польоту доторкніться до історії країни. Наші менеджери розкажуть вам про всі актуальні пропозиції та допоможуть спланувати поїздку, яка надовго залишиться у пам’яті.

  Поехали с нами
  ул. Отакара Яроша, 27 Харьков Харьковская область Телефон: +38(095) 531-40-07
  Поехали с нами