Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Романтичні тури з Харкова

Романтичний тур на двох або медовий місяць за кордоном … що може бути краще ?!

Подарувати своїй другій половинці казку, яка запам’ятається на все життя. Якщо вже все готово для весілля й у Вас залишилося лише вибрати місце для медового місяця. А може Ви вже в шлюбі та захотіли романтичної подорожі на двох. Навіть якщо просто захотілося усамітнитися з коханою людиною в якомусь прекрасному місці, тоді романтичний тур – саме те, що Вам потрібно. Ці тури відрізняються від звичайних, адже вони особливі. Повинно бути все продумано, буквально до кожної дрібниці. Зовсім неважливо де він буде, прекрасний пляж або знамените місто, головне, щоб це було саме те, що Вам потрібно. Але, це звичайно і можливість побувати в нових країнах і нових містах, разом побачити й ознайомитися з чимось новим, що зблизить вас. Дуже важливо зрозуміти заздалегідь, який саме це повинен бути відпочинок. Яку мрію хочемо втілити в реальність. Куди ми хочемо відправитися. Звичайно ж найкраще вибрати ті місця, де ви ще не були. Необхідно вирішити, чи хочете ви усамітнитися або побувати у відомих місцях. Можливо початок подорожі в великих містах, а продовжити на острові. Якщо ви хочете екскурсійний відпочинок, щоб ознайомитися з історією, культурою і звичаями нової країни. Постійно змінювати країни та відкривати для себе нові міста, тоді потрібно їхати в Європу. Незабутні спогади залишать Франція, Італія, Австрія, Чехія та інші міста.

Бродити по Риму можна вічно. Розглядати тисячі цікавих будівель, музеїв, спостерігати за дивовижною і радісним життям жителів цієї яскравої країни. Для тих, хто хоче відправитися в найромантичніше місто світу, звичайно ж потрібно їхати в Париж. Єлисейські поля, Ейфелева вежа, собори, Лувр і багато інших визначних пам’яток чекатимуть вас. Охочим побачити старе місто зі своєю історією, золотими вежами та червоними дахами, просто казкове місто Прага будуть раді вас зустріти. А може захочеться провести весільну церемонію в старому замку Австрії.

Мальдіви, Сейшели, Балі, Домінікана і Шрі-Ланка готові подарувати вам чарівний відпочинок на прекрасному пляжі.

Найвідоміший тропічний рай, звичайно ж Мальдіви. Вони ваблять туристів всіх країн своєю екзотичною природою, красою підводного світу і хорошим сервісом. Мальдіви займають перше місце по весільним подорожам. Краще місця для романтичного відпочинку не знайти, адже вони створені саме для пар. На таких островах романтики досить навіть в повітрі.

Романтичний тур в Домінікану буде кращим подарунком коханій людині. Адже вас чекатимуть безліч заповідників, птахи, метелики й неймовірні квіти. Ну і звичайно ж кити та дельфіни буду раді зустрічі з вами. Ви насолодитеся не тільки пляжами, білим піском, але ще і незвичайною флорою і фауною.

Тож цей ритуал не несе юридичну силу, не означає що потрібно відмовлятися від можливості провести весілля на райських островах. У кожній країні існують свої звичаї та традиції з проведення шлюбної церемонії.

Чисте море, білосніжний пісок, блакитне небо, легкий бриз і безліч пальм зроблять казковим ваш відпочинок. Самота на острові, де будете лише ви в оточенні незайманої природи, розбудить найпрекрасніші почуття.

Романтичний туризм – це можливість усамітнитися або просто побути разом з дорогим для вас людиною. Подорож удвох, дає нам можливість ще ближче пізнати свою половинку.

Тури на двох дозволять вам усамітнитися і насолодитися один одним в будь-якому місці на планеті. Подаруйте собі та своїм коханим романтичний відпочинок вашої мрії.

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами