Поїхали з Нами!Поїхали з Нами!
Forgot password?

Відмовні тури

Вирушаючи в подорож багато людей готуються витратити чималі гроші на переліт, проживання та харчування. Особливо це стосується великої родини з маленькими дітьми. Адже так важливо продумати кожну деталь і правильно спланувати сімейний бюджет. Чи можливо трохи заощадити при поїздці? Звичайно, для цього ви можете скористатися так званими відмовними турами. Розгляньмо докладніше, що ховається за цим терміном, а також вивчимо переваги й недоліки таких путівок.

Що таке відмовні тури?

Багато сучасних туристів зацікавлені заощадити сімейний бюджет, не втративши при цьому можливість відпочити максимально якісно. Для цього вони вважають за краще поїхати за кордон, купуючи відмовні тури з Харкова. Як і випливає з назви – це путівка, від якої з яких-небудь причин відмовилися.

Часто буває так, що запланована наперед поїздка скасовується за станом здоров’я, або з-за фінансових труднощів. Повернувшись путівка знову потрапляє на продаж. Тут головне уважно стежити за актуальними пропозиціями. Повірте, відмовні тури з Харкова (особливо в сезон відпусток) розлітаються, як гарячі пиріжки.

Туристична компанія Поїхали з Нами вже давно займається реалізацією відмовних турів. Які найпопулярніші напрямки для подорожей такого плану ми можемо виділити?

  1. Єгипет. Один з найпопулярніших курортів серед багатьох українських туристів. Єгипет – це відмінний спосіб поєднувати пляжний відпочинок з активним. Білосніжний пісок, тепле море і захоплюючі екскурсії змушують людей вирушати на відпочинок саме сюди знову і знову. Тож відмовні тури в Шарм або Хургаду – одні з найпопулярніших напрямків.
  2. Туреччина. Відмовні тури в Туреччину найчастіше мають на увазі поїздку на такі курорти, як Анталія, Аланія, Бодрум, Сіде, Кемер, Мармарис.
  3. Домініканська республіка. Ця екзотична країна з приголомшливою мальовничою природою щорічно приймає тисячі українців на своїх курортах. Найчастіше серед відмовних турів в Домінікану такі напрямки, як Пунта-Кана, Кап-Кана, Пуерто-Плата.

Як з’являються відмовні тури?

Як правило, це відбувається в такий спосіб: люди бронюють тур завчасно (за півроку або навіть рік вперед). Однак в силу життєвих обставин відбувається так, що сім’я не може відправитися в подорож. Іноді це відбувається буквально за кілька днів до старту туру.

Що робити в такому випадку? Клієнти просто повертають нам куплену путівку, а ми своєю чергою виставляємо її знову на продаж. З одним невеликим нюансом – ціна відмовного туру значно менше первісної вартості подорожі.

У деяких випадках (якщо, наприклад, від путівки відмовилися за пару днів до відправлення) ціна туру може впасти на 40% або навіть 50%. Такий спосіб дозволяє компанії продати якомога більше цікавих турів по всьому світу, а мандрівникам – помітно заощадити на поїздці.

Багато туристів плутають відмовні тури й гарячі путівки. Тут слід уточнити, що всі відмовні тури є гарячим, однак не всі гарячі пропозиції включають в себе відмовні путівки.

Тури, від яких відмовилися з певних причин, мають деякі обмеження:

  • кількість місць;
  • напрямок;
  • готель;
  • конкретна дата.

У той час, як гарячий тур – це більш широке поняття, яке може включати невизначену кількість місць з вільним вибором місця проживання.

Відмовні тури з Харкова 2021 – Поїхали з Нами!

Туристична компанія Поїхали з Нами пропонує доступні відмовні тури з Харкова по всьому світу. Ми зібрали пропозиції на будь-який смак і гаманець. Просто зателефонуйте нам прямо зараз або залишайте заявку на сайті нашої компанії. Оператор зв’яжеться з вами та розповість про відмовні тури, запланованих на найближчий час. А уточнивши всі ваші вимоги й побажання, ми зможемо підібрати путівку, яка подарує вам незабутні враження та тільки позитивні емоції. Забудьте про робочі будні! Збирайте валізи та вирушайте в захопливу подорож разом з туристичною компанією Поїхали з Нами.

Поїхали з нами!
вул. Отакара Яроша, 27 Харків Харківська область Телефон: +38(095) 531-40-07
Поехали с нами